Search

Trails selectie ITF Nederland en wedstrijdtraining Taekwon-Do IN NAE DO KWAN

Zondag 17 december 2023 moesten er trials komen tussen Boosabum Kayden en Gabriel, 1e dan junioren tuls, beiden van onze club wie op het EK in Lublin 19 april 2024 Nederland mag vertegenwoordigen. Ondanks de mooie progressie wat Gabriel heeft laten zien, kwam Kayden als winnaar naar voren. De volgende trail was voor junioren 1e dan dames tussen Boosabum Silke, Jazzlynn beiden van onze club en Joe van Tim Kool. Er was maar éen plek beschikbaar en aangezien Silke al geselecteerd was voor het onderdeel sparren was er veel druk op de schouders van de twee andere dames want een van hun zou wel naar het EK gaan en de andere niet. Natuurlijk gunnen wij alle dames dat ze mee gaan, ook omdat ze hard getraind hebben hiervoor. Olv de WSC kwam Jazzlynn als winnaar naar voren met een nipte meerderheid 3-2. Na de verdriet en vreugde tranen op naar onze eigen locatie in Maarssen om te trainen.

Bij de tuls met als gast Boosabum Tessa aandacht voor voorwaardelijke oefeningen en hoe kan je als Taekwon-Doin met een andere bouw ervoor zorgen dat een tul er goed uit ziet. Verder ze laten ervaren welke techniek ze een wauw gevoel geeft. Bij het sparren druk zetten, aanval voorbereiden en snel counteren.