Search

Nederlandse kampioenschappen 12 nov.2023 Taekwon-Do IN NAE DO KWAN

Afgelopen weekend werden de Nederlandse Kampioenschappen ITF Taekwon-Do gehouden in de plaats Nunspeet georganiseerd door Taekwon-Do school Martowirono. 300 deelnemers waren in de ochtend afgereisd naar de sporthal en er werd daar de gehele dag gestreden om de beste van Nederland te zijn. 

Onze club was aanwezig met de volgende leden van het wedstrijdteam: Boosabum Deena, Dounya, Ellae Noor, Boosabums Fleur, Gabriel, Gideon, Jazzlynn, Kayden en Kenya, Lara, Layane, Luke, Miles, Aslinur, Boosabum Myrthe, Quinten, Rosanna, Ryan, Sam Sasha en Boosabum Silke. Voor de zwarte banders die naar het EK 2024 Lublin Polen willen was dit een mogelijkheid om jezelf als Nederlands kampioen rechtstreeks te plaatsen.

Als scheidsrechters waren deze keer mee Boosabum Audrey, zij was hoofdscheidsrechter van het toernooi, Boosabum Anniek, Abbas, Rutger en Peter-Alexander.De coaches waren Sabum Mohamed en Randy en Boosabum Nathan en Clyde.

Het toernooi werd begonnen met de huldiging van het Nederlands Team. Iedereen werd in het zonnetje gezet die op het laatste EK en WK prijzen hadden gehaald.

Hierna startte het toernooi en werd er gestreden bij het sparren, de tuls, het power breken en de special techniques.

Hieronder de uitslagen:

Aslinur haalde deze keer net geen prijs maar kwam wel dichtbij.
Deena werd 2e bij het sparren en Nederlands Kampioen bij de tuls.
Dounya werd Nederlands kampioen bij het sparren.
Ellae Noor werd Nederlands kampioen bij het sparren.
Fleur werd 3e bij tuls en is Nederlands kampioen bij het sparren.
Gabriel werd 2e bij het sparren.
Gideon is Nederlands Kampioen bij het sparren.
Jazzlynn haalde de 2e prijs bij de tuls.
Kayden werd Nederlands kampioen bij de special techniques, is Nederlands kampioen bij het sparren en haalde de 2e prijs bij de tuls en bij het power breken.
Kenya werd 2e bij het sparren.
Lara haalde deze keer net geen prijs, maar ook zij kwam dichtbij.
Layane werd 2e bij het sparren.
Luke werd 3e bij het sparren.
Miles werd 2e bij het sparren.
Myrthe werd Nederlands kampioen bij het power breken en special techniques, en 2e bij het sparren en de tuls.
Quinten werd Nederlands kampioen bij het sparren en 2e bij de special techniques.
Rosanna werd Nederlands kampioen bij de tuls en 3e bij het sparren.
Ryan werd 3e bij het sparren.
Sam werd Nederlands kampioen bij het sparren.
Sasha werd Nederlands kampioen bij de tuls en 2e bij het sparren.
Silke werd Nederlands kampioen bij het sparren.

Onze school eindigde met maar liefst 14 Nederlandse Kampioenen. Daarnaast haalden de andere leden van de club 12 zilveren en 4 bronzen medailles. Tevens eindigde onze club als de beste school van Nederland. Een zeer mooie prestatie weer van het gehele team!

https://www.varnws.nl/stichtsevecht/sport/40493/14-nederlandse-kampioenen-voor-taekwon-do-school-in-maarssen