Search

Opnames Zappsport Taekwon-Do IN NAE DO KWAN

Maandag 11 sept vonden de opnames plaats locatie Maarssen , Zapp sport. De redactie heeft verschillende Taekwon-Do clubs ,minstens 15 clubs benaderd oa ook onze club. Nav een auditie filmpje verstuurd door vier van onze jeugdleden hebben ze de zusje Layene en Ellae noor uitgekozen.

Het was een spannende bijeenkomst, met een redacteur, regisseur, twee cameramannen ,geluidsman en assistente. De dames moesten even aan wennen maar de regisseur en cameraman konden nav het script de dames op hun gemak stellen. De bedoeling was om uit te leggen aan de presentatrice wat Taekwon-Do inhield vanaf de eed , traptechnieken en met als resultaat een plankje laten doortrappen. Hun andere activiteiten zoals ballet en muziek kwam ook langs.Layene en Ellea noor hadden ook nog een diploma voor de presentatrice. De uitzending zal plaatsvinden, NPO3 zondag 24 september 08.40u.https://www.npostart.nl/AT_300010286