Search

EK Taekwon-Do Cluj Napoca Roemenie Taekwon-Do IN NAE DO KWAN Utrecht (25-29 april 2023)

Vandaag en morgen vertrekken onze selectie leden die geselecteerd zijn door de landelijke Taekwon-Do bond ITF Nederland om ons land daar te vertegenwoordigen. Nog nooit heeft onze club zo een grote delegatie in het Nederlands team: Boosabum Kayden, Fleur, Deena, Mrythe, Silke , Gideon en Kenya samen met Sabum Randy als club coach zullen hun best doen om mooie prestaties neer te zetten. Elke week is er op dinsdag- en vrijdagochtend 07.00u , tijdens de reguliere lessen en ook weekends getraind. Ze zijn er klaar voor en hebben er veel zin in. Saseong James , lid van de Europese Tournament en Umpire committee is al maanden bezig samen met Sahyun Sandy en Attila om alles voor te bereiden vanaf de hotels, inrichting van de sporthal, scheidsrechters selecteren tot en met de loting. Boosabum Audrey zal voor het eerst gaan scheidsrechteren.De scheidsrechter en coach meeting zal dinsdag plaatsvinden.

Hieronder het schema voor onze leden:

Woensdag 26 april:
10.46 Teamtul dames op Ring 2
11.29 Kayden sparren op Ring 3
13.45 Gideon sparren op Ring 6

Donderdag 27 april:
09.00 Kayden tuls op Ring 6
09.00 Fleur tuls op Ring 2
13.30 Silke sparren op Ring 2
15.01 Deena sparren op Ring 2
15.01 Fleur sparren op Ring 2

Vrijdag 28 april:
09.00 Kenya sparren op Ring 6
09.00 Myrthe sparren op Ring 6
12.41 Teamsparren dames op Ring 2
14.20 Teamsparren heren op Ring 1

Zaterdag 29 april:

09.00 Myrthe powerbreken op Ring 4
11.07 Team dames powerbreken op Ring 4
De livestreams zullen wij zo snel mogelijk delen met jullie.

https://www.sportdata.org/taekwondo_itf/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=364#a_eventhead

Sponsoring door Top Ten, https://www.budoland-nederland.nl, doboks, safety’s, t shirts en trainingspakken waarvoor onze hartelijke dank.