Search

SUCCESVOLLE STARTBIJEENKOMST PROVINCIAAL PROJECT VUIST tegen Discriminatie Taekwon-Do IN NAE DO KWAN

Bestuurders, trainers, vertegenwoordigers van de provincie en partner gemeenten kwamen bijeen voor de aftrap van het provinciale project Vuist tegen discriminatie, na de pilot in de stad Utrecht waar onze club aan mee had gedaan. https://itf-taekwondo.nl/2022/10/15/open-dagvechtsport-is-voor-iedereen/

NIVM, Nederlands Instituut voor Vechtsport en Maatschappij begeleidt 30 sportclubs in de provincie die zich actief gaan bezighouden met het thema discriminatie en vooroordelen. Vechtsportorganisaties, voetbal-, hockey-, atletiek- en korfbalverenigingen gaan daarom dit jaar met elkaar aan de slag, gesteund door de provincie Utrecht, om vanuit de kracht van sport het goede voorbeeld te geven, waardoor jeugd zonder vooroordelen op kan groeien en in een veilige omgeving en ver daarbuiten kan sporten. Onze club doet wederom dus mee aangezien wij ook een locaties hebben buiten Utrecht, Maarssen en Woerden, waarbij onze leden zich veilig moeten voelen om hun zelf te zien, zich kunnen uiten en natuurlijk plezier hebben.

Meer lezen: https://nivm.nl/…/30-sportclubs-in-provincie-utrecht…