Als: Sport, Zelfverdediging, Manier van leven, Sociale ontwikkeling. info@itf-taekwondo.nl Tel. 06 54277369

Nederlandse Kampioenschappen Taekwon-Do

Zondag 17 November werden de Nederlandse Kampioenschappen 2019 ITF Taekwon-Do gehouden in Delft.Dit werd in samenwerking gedaan met ITF Nederland en Taekwon-Do Academy Graziella Idilli.Het toernooi werd bezocht door 280 deelnemers en 30 Taekwon-Do scholen.Ons team was natuurlijk ook aanwezig met het wedstrijdteam, begeleid door coaches Sabum Mohamed en Randy en Boosabum Jonathan en Clyde.

Als scheidsrechters waren meegekomen Rob Hekkers en Sharukh Mukhtar.

Tijdens de pauze werd ook nog het Nederlands team gehuldigd voor hun goede prestaties op het laatste EK, waarbij onze jongens Christopher Lau en Simon Hekkers een mooie bronzen plek hadden gehaald. Ook onze coach Sabum Randy en Grandmaster James werd nog gehuldigd voor al zijn belangrijke werk op het EK.

De dag begon natuurlijk met de standaard weging en meting waarbij gelukkig iedereen op gewicht of lengte was.Hierna was de opening en toen mochten onze deelnemers aan de bak.Ons team heeft geweldig gepresteerd. Je kan zien dat iedereen weer een heel stuk gegroeid is in hun technieken en ze steeds meer hun beste kant laten zien.

De resultaten zijn als volgt:

Silke Heus:                             Nederlands kampioen tuls

Sara Diba:                              Nederlands kampioen tuls en Nederlands kampioen sparren

Lucas Slager:                        Nederlands kampioen tuls en 3e met special technics

Maddox van Santen:       Nederlands kampioen special technics en 3e plaats tuls

Ilias Karatzias:                    Nederlands kampioen sparren en 2e tuls

Abbas Abbaspoor:            Nederlands kampioen tuls en 3e sparren

Simon Hekkers:                                    Nederlands kampioen sparren

Christopher Lau:               Nederlands kampioen sparren, Nederlands kampioen tuls, Nederlands

kampioen special technics en 2e met power break

Kayden Lingers:                                   Nederlands kampioen special technics, 2e met tuls en 2e met sparren

Fleur Faasen:                       2e met sparren , 3e tuls en 3e met special technics

Quinayah Tentua:             2e met tuls en 3e met sparren

Kenya Lingers:                    3e met sparren

Ceylin Eren:                           3e met sparren

Noah Vecht:                          3e met sparren

Rodi Khemai:                       3e met sparren

Sara Arab, Adam Arab en Anouar Arab haalden dit keer geen prijs, maar hebben wel een enorme ervaring erbij gekregen op hun allereerste toernooi. Alle drie zullen de volgende keer zeker wel in de prijzen, aangezien ze heel goed hebben gepresteerd voor hun allereerste keer.

We eindigden het toernooi met 12x Goud, 6x Zilver en 10x Brons en dat is een prestatie waar wij enorm trots op kunnen zijn. We waren ook nog eens de beste school van het toernooi en dat is natuurlijk helemaal een geweldige prestatie.