Open Dutch 2018

                          

Afgelopen zondag werd het open dutch toernooi gehouden. Dit toernooi wordt georganisserd door Master Willy van de Mortel.

Met meer als 600 deelnemers vanuit 15 landen was dit een van de grootste toernooien van Nederland.

Team In Nae Do Kwan was er natuurlijk ook en het team bestaande uit:

Kenya, Kayden, Silke, Fleur, Lucas, Ilias, Ana, Simon, Christopher, Roche, Lennart en Abbas waren al vroeg vertrokken naar Helmond voor de weging en meting van het toernooi.

Begeleid door Coaches Sabum Mohamed en Wouter en Boosabum Randy en Sylvester werd er gewogen en gemeten en warm gedraaid voor het toernooi. Het toernooi kan natuurlijk niet draaien zonder scheidsrechters; van onze club waren deze keer Boosabums Audrey, Jonathan en Hugo aanwezig. Daarnaast de altijd fanatieke ouders van de leden die altijd voor de goede steun zorgen.

Op dit toernooi waren er vele toppers van de Taekwon-Do wereld aanwezig. Het niveau lag erg hoog en dat was te zien aan de spanning van onze leden. Niet iedereen was even scherp, en sommigen hadden last van de spanning en het lange wachten.

De uitslagen waren als volgt:

Silke haalde een 3e plaats met tuls.

Abbas haalde een 2e plaats met tuls en een 3e plaats met sparren.

Kayden haalde de 1ste plaats met tuls.

Lennart haalde 1ste plaats met tuls en een 3e plaats met sparren.

Roche haalde 1ste palats met tuls.

Met tuls kwamen wij als beste club van het toernooi en daar mogen we heel trots op zijn!