ALV ITF Nederland te Nijmegen
Op 21 juni 2009 vond weer de jaarlijkse Algemene vergadering plaats van onze bond ITF Nederland. De leden (scholen) worden ge
Het was de taak van Sahyun James, voorzitter en lid van het Bestuur van ITF N om de vergadering te leiden.
Dankzij de contributiegelden zijn wij een gezonde bond, ieder jaar groeit het aantal leden (huidig: 1490 leden).
Het belangrijkste van deze vergadering was wel dat er Ontwikkeling Directeurschappen komen die samen met het bestuur ervoor zullen zorgen dat naast bekendheid van ITF Taekwon-Do er ook uitbreiding zal plaatsvinden van leden met als belangrijk gegeven plezier hebben in ITF Taekwon-Do.
Ook ontvingen Rob Arens en Master Willy v de Mortel een kleine attentie voor respectievelijk hun bijdrage als bestuurslid en Technisch Directeur.